Hakkımızda

Natural Halı Yıkama Fabrikamız Son sistem makinalarımızlarla yıkanmaktadır.

Siz değerli müşterilerimiz yerinde görüp gezebirsiniz,
“Halınızın Yüzünü Değil , Özünü Temizliyoruz”

 

Müşteri Hizmetleri

Natural Halı Yıkama Fabrikası

Halı yıkamacılığın istanbul ‘daki merkezine hoşgeldiniz. Natural halı yıkama Fabrikamız 2016 yılından itibaran halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Halıların nasıl temizleneceğini en iyi biz biliriz. Halılarınızı evinizden alarak tekrar evinize bırakırız, bunun için hiç bir extra ücret size yansımaz. Halılarınızı cinslerine göre ayırır en uygun yıkama şampuanları ile yıkarız. Her halının farklı yıkama tekniği vardır. Bu tekniklerin hepsine Natural halı yıkama bünyesindeki personeller hakimdir. Halılar evi gösteren ilk eşyadır.Evinize apayrı bi hava katan halılarınıza hakettiği değeri Natural halı yıkama firmamızı tercih ederek verin.

Firmamız Koltuk Yıkama alanında da hizmet vermektedir. Bunun yanında evlere, cafelere ve tüm işletmelere Sandalye yıkama ve Yatak yıkama hizmetide verilmektedir.

Neler Yapıyoruz ?

Natural Halı Yıkama Servisi Olarak ; 

  • Halı Yıkama
  • Koltuk Yıkama
  • Sandalye Yıkama
  • Yatak Yıkama
  • Yorgan Yıkama
  • Bataniye Yıkama

Yün Halı Yıkama

Yün halı yıkama fabrikamız, İstanbul’un tüm noktalarına haftanın 7 günü hizmet veren kurumsal bir halı yıkama şirketidir. Halılarınızı özel şampuanlarla yıkıyoruz. Yün halı yıkama makinelerimiz ile hijyenik bir ortamda uzman personellerimiz tarafından temizliği sağlanmaktadır.

El Dokuma Halı Yıkama

Zamanımızın halılarıyla kıyaslaması doğru değildir. Bu halılar diğer halılara nispeten çok daha uzun ömürlüdürler. Tabi ki bundaki baş etmende halının yapılış aşamalarındaki gerek ip ve diğer malzemelerin kaliteli seçilmesi ve gerekse boyaların akıtma yapmaması için kaliteli cinsinden seçilmesidir.

Ladik Halı Yıkama

Ladik halı yıkama fabrikamız, İstanbul’un tüm noktalarına haftanın 7 günü hizmet veren kurumsal bir halı yıkama şirketidir. Halılarınızı özel şampuanlarla yıkıyoruz. Nepal halı yıkama makinelerimiz ile hijyenik bir ortamda uzman personellerimiz tarafından temizliği sağlanmaktadır.

Shaggy Halı Yıkama

Shaggy halı yıkama fabrikamız, İstanbul’un tüm noktalarına haftanın 7 günü hizmet veren kurumsal bir halı yıkama şirketidir. Halılarınızı özel şampuanlarla yıkıyoruz. Shaggy halı yıkama makinelerimiz ile hijyenik bir ortamda uzman personellerimiz tarafından temizliği sağlanmaktadır.

Mutlu Müşteriler

Eşim yıkadığınız halılarımızı çok beğendi teşekkürler. Artık hep size yıkatacağız

Serhat Boztepe

19 Haziran 2018

Gerçekten işinin ehli bir firma. Halılarımı tam istediğim gibi yaptılar.

Eren Özen

15 Haziran 2018

Halı Yıkama Formu